Junajted do pobede sa penala u 100. minutu (VIDEO)

1

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas u gostima ekipu Brajtona sa 3:2, u utakmici trećeg kola Premijer lige.

Brajton je poveo u 40. minutu golom Nila Mopea sa penala, ali je Junajted izjednačio tri minuta kasnije autogolom Luisa Danka.

Markus Rašford je u 52. minutu posle solo akcije doneo vođstvo Junajtedu, ali je taj gol je poništen poništen pošto je bio u ofsajdu. Međutim, samo tri minuta kasnije Rašford je ponovo zatresao mrežu Brajtona za 2:1.

Golova do samo finiša meča nije bilo, a onda su usledila velika uzbuđenja.

Prvo je Soli Marč u 95. minutu izjedančio na 2:2, da bi u pobedu Junajtedu doneo Bruno Fernandes sa penala u desetom minutu sudijske nadoknade.

Oba tima sada imaju po tri boda.

Fudbaleri Junajteda u narednom kolu dočekuju Totenhem, dok će Brajton gostovati Evertonu.

Fudbaleri Evertona upisali su i treću pobedu u novoj sezoni Premijer lige, pošto su danas u gostima bili bolji od Kristal Palasa sa 2:1.

Everton je poveo golom Dominika Kalvert-Luina u desetom minutu, izjednačio je Šejhu Kujate u 26, da bi novu prednost gostima doneo Rišarlison sa penala u 40. minutu.

Ekipa Evertona trenutno je prva na tabeli Premijer lige sa devet bodova, dok je Kristal Palas peti sa šest.

Everton će u narednom kolu dočekati Brajton, dok će Kristal Palas gostovati Čelsiju.

Sautempton je golom Danija Ingsa u 7. minutu pobedio Barnli u gostima 1:0.