Real bolji od Betisa, Jović krenuo od starta, iznudio crveni Emersona (VIDEO)

6

Valensija i Ueska podelili bodove, Alaves i Hetafe odigrali bez golova, prva pobeda Sosijedada

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su večeras Elče u gostima sa 3:0, u trećem kolu španskog prvenstva.

Sosijedadu je to prva pobeda posle dva nerešena rezultata na početku nove sezone.

Strelci su bili Portu u 55, Adnan Januzaj iz penala u 77. i Robert Lopes u 90. minutu.

Fudbaleri Valensije i Ueske odigrali su nerešno 1:1, u utakmici trećeg kola španske Primere.

Valensija je povela golom Danijela Vasa u 38. minutu, da bi Ueska u drugom poluvrmenu izjednačila preko grčkog internacionalca Dimtriosa Siovasa u 63 minuti.

Valensija nakon tri odigrana kola ima četiri boda, dok je ekipa Ueske stigla do drugog boda.

Valensija u sledećem kolu gostuje ekipi Real Sosijedada, a Ueska dočekuje Atletiko iz Madrida.

Alaves i Hetafe odigrali bez golova.

Betis je izgubio kući 2:3 od Reala. Za Madriđane je od starta krenuo Luka Jović, izašao je pri rezultatu 2:2 u 72. minutu kada su gosti imali igrača više.

Upravo ga je doneo Luka u 67. minutu kada je pobegao odbrani gostiju, a Emerson ga je oborio na 17 metara.

Gol odluke dao je Serhio Ramos iz penala u 82. minutu. To tako podseća na finiš prošle sezone kada je kraljevski tim pobeđivao na isti način.