VAR(alica) gazduje Ostrvom, Čelziju poklonio bod u 93. minutu (VIDEO)

1

Prošle godine VAR pravio kardinalne greške, a i ove je krenuo u istom stilu

Fudbaleri Vest Bromviča i Čelsija igrali su večeras u Birmingemu nerešeno 3:3, u trećem kolu Premijer lige.

VBA je ispustio priliku da ostvari prvu pobedu od povratka u Premijer ligu, pošto je na poluvremenu imao tri gola prednosti.

Domaćin je vodio na poluvremenu golovima Kaluma Robinsona u 4. i 25. i Kajla Bartlija u 27. minutu.

Prvo je Mejson Maunt dao gol u 54. i potom Kalum Hadson-Odoi u 70. minutu za Čelsi, kome je bod u trećem minutu nadoknade doneo Tami Abraham.

Poslednji gol na meču je poklon sudije timu trenera Lamparda. Prvo je Verner s leđa gurnuo rivala, koji je podleteo pod loptu, koja je Haverca udarila u ruku, nakon čega je u nastavku akcije Tami Abraham pogodio za 3:3.

Ostaje samo pitanje šta radi VAR u Engleskoj? Spava? Prošle godine je pravio kardinalne greške, i ove je krenuo u istom stilu, da ne pokvari prosek.

Sramota!

Čelsi ima četiri boda iz tri utakmice, a VBA jedan na početku nove sezone Premijer lige.