Lester razbio Siti u Mančesteru, het-trik Vardija (VIDEO)

0

Derbi druge runde iznenađujuće pripao gostima, Lester slavio protiv Građana

Mančester siti se okliznuo već na drugoj prepreci. Bio je ovo prvi ozbiljniji ispit za ekipu Pepa Gvardiole, znali su domaći odakle preti opasnost, ali nisu uspeli da zaustave Džejmija Vardija.

Doduše, Građani su poveli još u četvrtom minutu golom Mareza, ali je potom Vardi stupio na scenu i sa tri gola, od toga dva sa penala, rešio pitanje pobednika.

Zanimljivo je bilo u Londonu, gde se činilo da će Totenhem zabeležiti trijumf. Ali, u sedmom minutu nadoknade, posle pregledanog VAR-a, sudija je pokazaop na belu tačku, a Kalum Vilson obezbedio je bod NJukaslu.

Fudbaleri Lidsa pobedili su na gostujućem terenu Šefild Junajted sa 1:0, u utakmici trećeg kola Premijer lige. Jedini gol postigao je Patrik Bemford u 88. minutu.

Fudbaleri Vest Hema su pobedili kao domaćini Vulverhempton sa 4:0. Golove za Vest Hem su postigli Džerod Bouen u 17. i 57. minutu, Raul Himenes je postigao autogol u 66. minutu, dok je konačan rezultat postavio Sebastjan Ale u trećem minutu nadoknade vremena.

Semafor trećeg kola Premijer lige:
Šefild junajted – Lids 0:1 (Bramford 88)
Totenhem – NJukasl 1:1 (Lukas 25 – Vilson 90+7. jedanaesterac)
Mančester siti – Lester 2:5 (Marez 4, Ake 84 – Vardi 37. jedanaesterac, 54, 57. jedanaesterac, Medison 77, Tilmans 88. jedanaesterac)
Vest Hem - Vulverhempton 4:0 (Bouen 17, 57, Himenes 66. autogol, Ale 90+3)
18,45: Fulam – Aston Vila
21,00: Liverpul – Arsenal
Barnli – Sautempton 0:1 (Ings 5)
Brajton – Mančester junajted 2:3 (Mapaj 40. jedanaesterac, Marš 90+5 – Dank 43. autogol, Rašford 55, Fernandez 90+10. jedanaesterac)
Kristal palas – Everton 1:2 (Kujate 25 – Kalvert-Luin 18, Rišarlison 40. jedanaesterac)
VBA – Čelzi 3:3 (Robinson 4, 25, Bartli 28 – Maunt 54, Hadson-Odoi 70, Ejbraham 90+3)