Nisu nepobedivi: Hofenhajm razbio evropskog šampiona (VIDEO)

0

Fudbaleri Hofenhajma pobedili su na svom terenu Bajern iz Minhena sa 4:1, u utakmici drugog kola Bundeslige

Hofenhajm je poveo u 16. minutu golom Ermina Bičakčića, a prednost je udvostručio Moanes Dabur, pogotkom u 24. minutu.

Gol za nemačkog šampiona postigao je Džošua Kimih u 36. minutu, a zatim je dva gola za domaće postigao Andrej Kramarić. Prvo je bio strelac u 77. minutu, a zatim je postigao gol iz penala u drugom minutu nadoknade vremena.

Hofenhajm je prvi na tabeli sa šest bodova iz dve utakmice, a Bajern zauzima šesto mesto sa tri boda.

Fudbaleri Frajburga odigrali su nerešeno kao domaćini sa Volfsburgom, u drugom kolu Bundeslige.

Gol za ekipu Frajburga je postigao Nils Petersen u 11. minutu, dok je strelac za Volfsburg bio Josip Brekalo u 42. minutu.

Semafor drugog kola Bundeslige:
Hofenhajm – Bajern 4:1 (Bičakčić 16, Dabur 24, Kramarić 77, 90+2. jedanaesterac – Kimih 36)
Frajburg – Volfzburg 1:1 (Petersen 11 – Brekalo 42)
Arminija – Keln 1:0 (Edmundson 78)
Augzburg – Dortmund 2:0 (Uduokai 40, Kaliđuri 54)
Leverkuzen – Lajpcig 1:1 (Demirbaj 20 – Forsberg 14)
Menhengladbah – Union Berlin 1:1 (Tiram 56 – Šlterbek 80)
Majnc – Štutgart 1:4 (Kuaison 13 – Vagamintuka 45, Didavi 61, Klimovič 80, Kalajdžić 86)
Šalke – Verder 0:3 (Ut 90+3 – Fulkrug 22, 37, 59. jedanaesterac)
Herta – Ajntraht 1:3 (Hintereger 78. autogol – Silva 30. jedanaesterac, Dost 37, Rode 71)