Vila razbila Fulam i zakucala ga za dno, ako ovako nastavi Mitrovićev tim će ponovo u Čempionšip! (VIDEO)

3

Veliki problemi za tim Aleksandra Mitrovića posle samo tri kola u Premijer ligi

Fulam je poražen u pretposlednjem meču trećeg kola Premijer lige, u Londonu je slavila Aston Vila.

I to prilično ubedljivo, seriju je otvorio kapiten Griliš u četvrtom minutu, Hurihejn je duplirao već u 15, a konačan rezultat postavio je Mings početkom drugog poluvremena.

Aleksandar Mitrović je bio starter u Fulamu, ali je njegov tim sada zakucan za dno tabele. Za razliku od Vile, kojoj je ovo drugi meč i druga pobeda.

U derbiju kola Liverpul je slavio protiv Arsenala. Redsi su dobili već drugi derbi, posle Čelzija savladali su i Tobdžije.

I pored činjenice da je tim iz Londona poveo, golom Lakazeta u 25. minutu, posle grube greške odbrane. Ipak, samo tri minuta kasnije velika greška u odbrani Arsenala, što je Mane iskoristio za izjednačenje.

Vrlo brzo Liverpul je i vodio, golom Robertsona, a trijumf je dva minuta pre kraja obezbedio Žota, kojem je samo osam minuta na terenu bilo potrebno da se upiše u listu strelaca.

Semafor trećeg kola Premijer lige:
Fulam – Aston Vila 0:3 (Griliš 4, Hurihejn 15, Mings 48)
Liverpul – Arsenal 3:1 (Mane 28, Robertson 34, Žota 88 - Lakazet 25)
Šefild junajted – Lids 0:1 (Bramford 88)
Totenhem – NJukasl 1:1 (Lukas 25 – Vilson 90+7. jedanaesterac)
Mančester siti – Lester 2:5 (Marez 4, Ake 84 – Vardi 37. jedanaesterac, 54, 57. jedanaesterac, Medison 77, Tilmans 88. jedanaesterac)
Vest Hem - Vulverhempton 4:0 (Bouen 17, 57, Himenes 66. autogol, Ale 90+3)
Barnli – Sautempton 0:1 (Ings 5)
Brajton – Mančester junajted 2:3 (Mapaj 40. jedanaesterac, Marš 90+5 – Dank 43. autogol, Rašford 55, Fernandez 90+10. jedanaesterac)
Kristal palas – Everton 1:2 (Kujate 25 – Kalvert-Luin 18, Rišarlison 40. jedanaesterac)
VBA – Čelzi 3:3 (Robinson 4, 25, Bartli 28 – Maunt 54, Hadson-Odoi 70, Ejbraham 90+3)