Lekcija Brentforda Fulamu Aleksandra Mitrovića!

1

Brentford razbio Fulam, tim Aleksandra Mitrovića nemoćan

Brentford se plasirao u četvrtfinale Liga Kupa. Ekipa iz Čempionšipa je do nogu potukla fenjeraša Premijer lige, ekipu Fulama.

Domaće je u vođstvo doveo Fors u 37. minutu, prednost je duplirao Benrama u 62, a konačan rezultat postavio je isti igrač 15 minuta kasnije. Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović u igru je ušao u 69. minutu.

Fudbaleri Arsenala plasirali su se u četvrtfinale Liga kupa pošto su u gostima pobedili Liverpul sa 5:4 posle boljeg izvođena jedanaesteraca. Posle 90 minuta igre rezultat je bio 0:0, a posle penala 5:4 za Arsenal.

Prilikom izvođenja penala golman Arsenala Leno zaustavio je udarce Divoka Origija u četvrtoj i Harija Vilsona u šestoj seriji. Jedini koji je bio neprecizan na drugoj strani bio je Mohamed Elneni u trećoj seriji.

Totenhem – Čelzi 1:1, jedanaestercima 5:4
NAPOMENA: Osvajač Liga kupa igraće u poslednjem kolu kvalifikacija za Ligu konferencije.