Малбашићев Кадиз славио против Реала, Максимовићев Хетафе бољи од Барселоне (ВИДЕО)

Суарез головима гура Атлетико, Гранада победила Севиљу за врх

Фудбалери Гранаде победили су данас Севиљу на свом терену са 1:0, у шестом колу шпанског првенства.

Стрелац је био Јанхел Ерера у 82. минуту.

Гранада је цело друго полувреме имала играча више, пошто је фудбалер Севиље Ђоан Ђордан искључен у надокнади првог.

Гранада је остварила трећу победу и сада са 10 бодова заузима друго место.

Исто бодова има и водећи Реал Мадрид, који има утакмицу мање.

Севиљи је ово први пораз и има седам бодова из четири утакмице.

Репрезентативац Србије Немања Гудељ био је на клупи Севиље и није улазио у игру.

Фудбалери Атлетико Мадрида победили су данас Селту са 2:0, у шестом колу шпанског првенства.

Стрелци у Вигу су били Луис Суарес у шестом минуту и Јаник Караско у надокнади времена.

Атлетико је остварио другу победу и има осам бодова, док је Селта остала на пет.

Водећи Реал претрпео је први пораз у шампионату. Лозано је у 16. минуту погодио за победу Кадиза у Мадриду.

Лука Јовић је играо од 78. минута уместо Тонија Кроса. Филип Малбашић је играо за госте од 46. минута уместо стрелца Лозана.

Голом Мате Хетафе је победио Барселону. Немања Максимовић замењен је у 95. минуту.