Milivojeviću srpski derbi, Mitrović na dnu, nula u Mančesteru (VIDEO)

1

Oba tima sada imaju po osam bodova

Fudbaleri Vest Hema i Mančester Sitija igrali su nerešeno 1:1, u šestom kolu Premijer lige.

Vest Hem je u Londonu poveo u 18. minutu golom Majkla Antonija, a u 51. je izjednačio rezervista Fil Foden.

Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su Fulam sa 2:1, u šestom kolu Premijer lige. Strelci na stadionu Fulama su bili Ridevald u osmom i Vilfred Zaha u 64. minutu.
Gol za domaćina dao je Tom Karni u nadoknadi.

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović igrao je celu utakmicu za Fulam, a Luka Milivojević za Kristal Palas. Palas je prekinuo niz od tri utakmice bez pobede i sada sa 10 bodova zauzima peto mesto. Fulam ima jedan bod i poslednji je na tabeli.

Fudbaleri Mančester junajteda i Čelzija odigrali su nerešeno 0:0, u derbi utakmici šestog kola Premijer lige.

Ekipa Junajteda je na ovom derbiju imala bolje prilike, ali je sjajan na golu Čelzija bio Eduardo Mendi.

Mendi je u prvom poluvremenu zaustavio udarac Markusa Rašforda u 35. minutu, kao i Huana Mate nešto kasnije, a istakao se i u finišu meča kad je ponovo odbranio šut Rašforda.

Fudbaleri Liverpula pobedili su na svom terenu Šefild junajted sa 2:1, u utakmici šestog kola Premijer lige.

Šefild je poveo u 12. minutu golom Sandera Bergea sa penala, ali je šampion Engleske u nastavku preokrenuo rezultat. Prvo je na 1:1 izjednačio Roberto Firmino, a pobedu ekipi Jirgena Klopa doneo je Dijogo Žota u 64. minutu.

Nekoliko minuta pre pogotka Žote, mrežu Šefilda zatresao je i Mohamed Salah, ali je taj gol poništen zbog ofsajda.

"Crveni" su, posle dva meča bez pobede, upisali četvrti trjumf u sezoni i sa 13 bodova trenutno zauzimaju drugo mesto na tabeli. Na drugoj strani, Šefild je i dalje bez pobede i pretposlednji je na tabeli sa samo jednim osvojenim bodom.