Вратио се Варди и решио велики дерби у Лондону (ВИДЕО)

0

Саутемптон нанео први пораз Евертону, Вулверхемптон повео у 80. минуту, па без целог плена остао минут пред крај

Ушао је Џејми Варди у 60. минуту, а у 80. је својим шестим голом у сезони, на додавање Ундера, главом са седам метара решио дерби у Лондону са Арсеналом - 1:0.

Фудбалери Саутемптона победили су данас на свом терену Евертон са 2:0, у утакмици шестог кола Премијер лиге.

Саутемптон је повео у 27. минуту голом Џејмса Ворда-Проуза, а коначан резултат поставио је Че Адамс у поготком у 35. минуту.

Евертон је утакмицу завршио са десеторицом, пошто је Лука Дињ у 72. минуту добио црвени картон.

Евертон је претрпео први пораз у лиги ове сезоне, а у последње две утакмице нема победу. Екипа Карла Анчелотија је прва на табели са 13 бодова, колико има и актуелни шампион Ливерпул. Астон Вила је трећа са бодом мање, али и утакмицом мање.

Саутемптон је остварио трећу победу и пети је на табели са 10 бодова.

Фудбалери Вулверхемптона и Њукасла одиграли су вечерас нерешено 1:1, у утакмици шестог кола Премијер лиге.

Голова на овом мечу није било све до 80. минута када је Раул Химeнез донео предност домаћем тиму, да би Џејкоб Марфи у 89. минуту изједначио на 1:1.

Фудбалери Вулверхемптона ће у наредном колу дочекати Кристал Палас, док ће Њукасл угостити Евертон.