Победе Бајерна, Борусије и Аугсбурга, реми у Франкфурту, Менхенгладбаху дерби (ВИДЕО)

0

Фудбалери Бајерна из Минхена победили су у гостима Келн са 2:1, у утакмици шестог кола немачке Бундеслиге

Стрелци за Бајерн били су Томас Милер са пенала у 13. и Серж Гнабри у првом минуту судијске надокнаде времена у првом полувремену. Једини гол за Келн постигао је Доминик Дрекслер у 82. минуту.

Бајерн је уписао пету победу у шампионату и први је на табели са 15 бодова, колико има и другопласирана Борусија Дортмунд која је славила против Арминије у гостима са 2:0. Оба поготка за Дортмунд постигао је Матс Хумелс, у 53. и 71. минуту.

Фудбалери Аугсбурга победили су на свом терену Мајнц са 3:1. Рубен Варгас је донео предност Аугсбургу у 40. минуту, изједначио је Карим Онисиво у 64, а победу домаћем тиму донео је Андре Хан головима у 80. и 91. минуту.

Аугсбург је тренутно четврти на табели са 10 бодова, док је Мајнц и даље без бодова и налази се на последњој позицији.

Фудбалери Ајнтрахта и Вердера играли су нерешено 1:1. Вердер је повео у 51. минуту голом Џоша Сарџента, а изједначење и бод Ајнтрахту донео је Андре Силва у 65. минуту. Оба тима после шест одиграних утакмица имају по девет бодова.

Фудбалери Борусије Менхенгладбах победили су на домаћем терену екипу Лајпцига са 1:0. Једини гол на мечу постигао је Аустријанац Ханес Волф у 60. минуту утакмице.