Ливерпул сигуран против Лестера (ВИДЕО)

Евертон победио Фулам, Митровић касно ушао , Шефилд јунајтед је и даље без победе у Премијер лиги

Фудбалери Ливерпула су вечерас као домаћини победили Лестер 3:0, у осмом колу енглеске Премијер лиге.

Ливерпул је повео аутоголом Џонија Еванса у 21. минуту, да би победу потврдили Диого Жота у 41. и Роберто Фирмињо у 86. минуту.

Фудбалери Евертона победили су на гостујућем терену у Лондону Фулам са 3:2, у утакмици деветог кола Премијер лиге.

Евертон је повео већ у првом минуту голом Доминика Калверта-Луина, а изједначио је Боби Рид у 15. минуту.

Ново вођство гостима донео је Калверт-Луин својим другим голом на утакмици у 29. минуту, а трећи гол за Евертон постигао је Абдулај Дукуре у 35. минуту.

Наш Александар Митровић на терену је ушао у 58. минуту, унео је велику енергију, међутим његови тим није мога да избегне пораз.

Фулам је у 68. минуту могао да смањи заостатак, али је Иван Кавалеиро промашио пенал, а коначан резултат поставио је Рубен Лофтус-Чик поготком у 70. минуту.

Фудбалери Вест Хема победили су данас на гостујућем терену Шефилд јунајтед са 1:0, у утакмици деветог кола Премијер лиге. Једини гол постигао је Себастијан Халер у 56. минуту.

Шефилд јунајтед је и даље без победе у Премијер лиги.

Фудбалери Лидса и Арсенала су одиграли данас нерешено 0:0, у деветом колу енглеске Премијер лиге.

Арсенал је од 52. минута играо са играчем мање након што је директан црвени картон добио Николас Пепе.