Прва победа Мајнца у Бундеслиги (ВИДЕО)

0

Унион Берлин славио у Келну

Фудбалери Мајнца победили су данас на гостујућем терену Фрајбург са 3:1, у утакмици осмог кола Бундеслиге и остварили прву победу.

Сва три гола за Мајнц постигао је Жан Филип Матета, у другом минуту, 34. и 40. минуту. Једини гол за домаћи тим постигао је Нилс Петерсен у 63. минуту.

Мајнц је остварио прву победу ове сезоне у Бундеслиги и са четири бода заузима 15. место на табели. Фрајбург има два бода више на 14. месту.

Фудбалери Унион Берлина су вечерас у гостима победили Келн 2:1, у осмом колу немачке Бундеслиге.

Голове за Унион Берлин су постигли Тајво Авони у 27. и Макс Крузе у 72. минуту, док је гол за Келн дао Елијес Скири у 36. минуту.

Семафор 8. кола Бундеслиге:
Арминија – Леверкузен 1:2 (Храдецска 47. аутогол – Бејли 27, Драговић 88)
Менхегладбах – Аугзбург 1:1 (Нојхаус 5 – Калигури 88)
Бајерн – Вердер 1:1 (Коман 62 – Егештејн 43)
Хофенхајм – Штутгарт 3:3 (Баумгартнер 16, Сасењон 48, Крамарић 71. једанаестерац – Гонзалез 18, Вамангитука 27, Кемф 90+2)
Шалке – Волфзбург 0:2 (Вергхост 3, Шлагер 24)
Ајнтрахт – Лајпциг 1:1 (Баркок 43 - Поулсен 57)
Херта – Дортмунд 2:5 (Куња 33, 79. једанаестерац - Халанд 47, 49, 62, 79, Гереро 70)
Фрајбург – Мајнц 1:3 (Петерсен 63 - Матета 2, 34, 40)
Келн – Унион Берлин 1:2 (Скири 36 - Авони 27, Крузе 72)