Đuričić nemoćan protiv Intera, kiks Juventusa protiv Beneventa (VIDEO)

0

Naš Filip Đuričić igrao je za Sasuolo do 59. minuta kada je umesto njega u igru ušao Pedro Obijang

Fudbaleri Intera pobedili su danas u gostima ekipu Sasuola sa 3:0, u utakmici devetog kola italijanske Serije A.

Inter je „upisao“ petu pobedu od početka šampionata i trenutno je drugi na tabeli sa 18 bodova, dok Sasuolo sa istim brojem bodova zauzima poziciju broj tri.

Aleksis Sančes je u već u četvrtom minutu doneo prednost Interu, deset minuta kasnije na 2:0 je autogolom povisio Vlad Kirikeš, a konačan rezultat postavio je Roberto Galjardini u 60. minutu.

Inter u narednom kolu Serije A dočekuju Bolonju, dok Sasuolo gostuje Romi.

Fudbaleri Beneventa i Juventusa igrali su nerešeno 1:1.

Juventus je bio bez Kristijana Ronalda, a vodio je na gostovanju od 21. minuta golom Alvara Morate.

Izjednačenje i bod Beneventu u nadoknadi poluvremena doneo je Gaetano Leticija.

Juventus ima 17 bodova i peti je na tabeli.

Benevento je na 12. mestu u italijanskom prvenstvu sa 10 bodova.

Fudbaleri Verone pobedili su Atalantu u gostima sa 2:0.

Strelci u Bergamu bili su Migel Veloso u 62. iz penala i Matija Zakanji u 83. minutu.

Darko Lazović od srpskih fudbalera nije bio u timu Verone, dok je Ivan Ilić igrao do 58. minuta.

Verona je pobedom prestigla Atalantu na tabeli.

Sada je šesta sa 15 bodova, jednim više od devetoplasirane Atalante.