Мајсторије Каванија за нестваран преокрет Јунајтеда, без победника у Лондону, Тотенхем први на табели (ВИДЕО)

0

Сјајни нападач ушао је у игру на почетку другог полувремена и за 45 минута дао је два гола и асистирао Фернандешу

Фудбалери Манчестер јунајтеда победили су данас после преокрета на гостујућем терену Саутемптон са 3:2 у утакмици 10. кола Премијер лиге.

Саутемптон је водио головима Јана Беднарека у 23. и Џејмса Ворда-Пруза у 33. минуту. После тога Јунајтед је у последњих пола сата постигао три гола и победио.

Прво је стрелац био Бруно Фернандес у 60. минуту, а затим је двоструки стрелац био Единсон Кавани. Он је изједначио у 74. минуту, а победу Јунајтеду донео је поготком у другом минуту надокнаде времена.

Наш Немања Матић осиграо је цео меч за Црвене ђаволе.

Фудбалери Челзија и Тотенхема су одиграли нерешено (0:0).

Челзи је имао већи посед лопте и више шутева ка голу, али своју бољу игру није успео да крунише голом и победом.

У наредном колу, Челзи ће дочекати Лидс, док ће Тотенхем угостити Арсенал.

Фудбалери Вулверхемптона су вечерас у гостима победили Арсенал 2:1.

Голове за Вулверхемптон су постигли Педро Нето у 27. и Даниел Поденса у 42. минуту.

Стрелац за Арсенал је био Габриел Дос Сантос у 30. минуту.

На почетку меча нападач Вулверхемптона Раул Хименес је доживео тешку повреду након судара са Давидом Луизом, и одмах је пребачен у болницу.

У наредном колу, Арсенал ће гостовати Тотенхему, док ће Вулверхемптон гостовати Ливерпулу.

Семафор десетог кола Премијер лиге:

Кристал Палас – Њукасл 0:2 (Вилсон 88, Жоелинтон 90)

Брајтон – Ливерпул 1:1 (Грос 90+3. једанаестерац - Жота 60)

Манчестер сити – Барнли 5:0 (Марез 3, 22, 69, Менди 41, Торес 67)

Евертон – Лидс 0:1 (Рафиња 79)

ВБА – Шефилд јунајтед 1:0 (Галагер 13)

Саутмептон – Манчестер јунајтед 2:3 (Баднарек 23, Ворд-Пруз 33 - Фернандеш 60, Кавани 74, 90+2)

Челзи – Тотенхем 0:0

Арсенал – Вулверхемтон 1:2 (Габријел 30 – Нето 27, Поденс 42)

18,30: Лестер – Фулам

21,00: Вест Хем – Астон Вила