Fulam iznenadio Lester, Mitrović ušao u igru u finišu (VIDEO)

0

Srpski napadač Aleksandar Mitrović ušao je u igru za Fulam u 87. minutu

Fudbaleri Fulama pobedili su večeras Lester u gostima sa 2:1, u 10. kolu Premijer lige.

Strelci su bili Ademola Lukman u 30. i Ivan Kavaleiro iz penala u 38. minutu.

Srpski napadač Aleksandar Mitrović ušao je u igru za Fulam tek u finišu utakmice, u 87. minutu.

Gol za Lester u 86. minutu dao je Harvi Barns.

Fulam je zabeležio drugu pobedu i izašao je iz zone ispadanja. Sada je na 17. mestu sa sedam bodova.

Lester je vezao dva poraza i sa 18 bodova zauzima četvrto mesto na tabeli engleskog prvenstva.

Fudbaleri Vest Hema pobedili su  Aston Vilu sa 2:1 u poslednjoj utakmici 10. kola Premijer lige.

Vest Hem je vodio kao domaćin u Londonu od drugog minuta golom Anđela Ogbone.

Džek Griliš je izjednačio u 25. minutu, a u 46. je pobedu domaćinu doneo Džerod Boven.

Vila je imala priliku da izjednači u 74. minutu, ali Oli Votkins nije iskoristio penal.

Votkins je potom u nadoknadi dao gol, koji je poništen zbog ofsajda.

Vest Hem je peti na tabeli sa 17 bodova, dok Vila sa dva manje zauzima 10. mesto.