Минимална победа Реала над Севиљом, Атлетико не греши (ВИДЕО)

0

Фудбалери Реала из Мадрида победили су у Севиљи истоимену екипу са 1:0, у утакмици 12. кола шпанске Примере. Победу Реалу донео је аутоголом Боно у 55. минуту меча.

За екипу Севиље је од 64. минута играо српски репрезентативац Немања Гудељ. Лука Јовић није био у саставу Реала.

Севиља је последњу победу над Реалом остварила 26. септембра 2018. године, када је у првенству победила са 3:0.

Фудбалери Левантеа победили су на домаћем терену екипу Хетафеа са 3:0. Екипа из Валенсије је повела голом Мартија Роџера у петом минуту, а два минута касније играч Хетафеа Ћема Родригес је добио црвени картон због прекршаја.

У 17. минуту стрелац другог гола био је Дани Гомес, а коначан резултат поставио је Хорхе де Фрутос голом у 57. минуту.

Хетафе је у 77. минуту остао са деветорицом на терену, након што је Џене Дакоман добио други жути картон. Српски репрезентативац Немања Максимовић ушао је у игру у 66. минуту за екипу Хетафеа.

Фудбалери Атлетико Мадрида су као домаћини победили Ваљадолид 2:0. Победу Атлетику су донели головима Томас Лемар у 56. и Маркос Љоренте у 72. минуту.