Veliki preokret Juventusa u gradskom derbiju, Bonući rešio u 89, majstorija Milinković-Savića iz slobodnog udarca (VIDEO)

0

Fudbaleri Juventusa pobedili su kao domaćini Torino 2:1, u desetom kolu italijanske Serije A

Poveo je Torino golom Nikolasa Nkulua u devetom minutu, da bi Juventus stigao do izjednačenja u 77. minutu pogodkom Vestona Mekenija.

Pobedu Juventusu je doneo Leonardo Bonući golom u 89. minutu. Juventus je osvojio 20 bodova i nalazi se na drugom mestu na tabeli, dok je Torino sa šest bodova na 18. poziciji.

Fudbaleri Lacija pobedili su ekipu Specije na gostovanju sa 2:1, u utakmici 10. kola italijanske Serije A.

Lacio je poveo golom Ćira Imobilea u 15. minutu, na asistenciju Sergeja Milinkovića-Savića, da bi drugi gol za "nebesko plave" postigao srpski reprezentativac u 33. minutu iz slobodnog udarca. Konačan rezultat postavio je igrač domaće ekipe M'Bala Nzola golom u 64. minutu.

Gol koji je postigao igrač Lacija Andreas Pereira u sudijskoj nadokandi drugog poluvremena poništen je zbog ofsajd pozicije. Srpski reprezentatitvac u dresu Lacija teren je napustio u 77. minutu meča.