МАЈСТОРИЈЕ СРБА: Два гола Јовића и две асистенције Костића за победу Ајнтрахта (ВИДЕО)

Лука је ушао у игру у 62. минуту, Филип је одиграо цео меч, баш као и Матија Настасић за Шалке

Српски фудбалер Лука Јовић на импресиван начин започео је други мандат у Ајнтрахту, са два гола за победу против Шалкеа 3:1 у 16. колу Бундеслиге.

Јовић је утакмицу почео са клупе, ушао је у 62. минуту, а само 10 минута било му је потребно за први, а онда је у надокнади постигао и други гол.

Толико је дао у Реалу за годину и по дана на 32 утакмице.

Предност Ајнтрахту је донео Андре Силва у 28. минуту, да би Шалке изједначио само минут касније голом Метју Хопа.

Други гол за Ајнтрахт је дело српских репрезентативаца, у 72. минуту Костић је одлично центрирао а  Јовић је спровео лопту у мрежу.

Одличну партију, Јовић је крунисао још једним погодком у другом минуту судијске надокнаде времена. Поново је асистент био Костић.

Матија Настасић је одиграо цео меч за гсоте.

Ајнтрахт је седми са 26 поена, док је Шалке на последној 18. позицији са седам бодова.

У наредном колу, Ајнтрахт ће гостовати Фрајбургу, док ће Шалке дочекати Келн.