Majstorija Pogbe za preokret Junajteda protiv Fulama (VIDEO)

0

Siti slomio otpor Aston Vile za drugo mesto na tabeli

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su u gostima ekipu Fulama sa 2:1 u utakmici 18. kola Premijer lige.

Poveo je Fulam već u petom minutu golom Ademola Lukmana, da bi Mančester izjednačio pogotkom Edinsona Kavanija u 21. minutu. Pobedu Mančesteru doneo je Pol Pogba prelepim golom u 65. minutu.

Iskusni vezista Nemanja Matić ušao je u igru pred sam kraj meča.

Srpski napadač u dresu Fulama, Aleksandar Mitrović u igru je ušao u 83. minutu, ali nije uspeo da pomogne svojoj ekipi da izbegne poraz.

Mančester je upisao 12. pobedu u šampionatu i sa 40 poena zauzima prvo mesto na tabeli, dok je Fulam posle desetog poraza ostao na 18. poziciji sa 12 bodova.

U narednom kolu, Mančester će dočekati Šefild junajted, dok će Fulam gostovati Brajtonu.

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su u gostima Aston Vilu sa 2:0 u odloženom meču prvog kola Premijer lige.

Otpor Aston Vile slomio je Bernardo Silva pogotkom u 79. minutu, a pobedu Sitija potvrdio je Ilkaj Gundogan golom iz penala u 89. minutu.

Siti je trenutno drugi na tabeli sa 38 bodova, dok je Aston Vila osvojila 26 bodova i zauzima 11. poziciju.

Fudbaleri Sitija će u narednom kolu gostovati Vest Bromviču, dok će Aston Vila prvo dočekati NJukasl u odloženom meču 11. kola, a potom ide u goste Barnliju.