Het-trik En Nesirija u pobedi Sevilje (VIDEO)

0

Fudbaleri Sevilje pobedili su danas na svom terenu Kadiz sa 3:0, u utakmici 20. kola španskog prvenstva.

Sevilja je zabeležila 11. pobedu u domećem šampionatu i trenutno je treća na tabeli sa 36 bodova, dok je Kadiz deveti sa 24 boda.

Sva tri gola za pobednički tim postigao je Jusef en Nesiri, u 35, 39. i 62. minutu.

Marokanski fudbaler je i u 65. minutu zatresao mrežu Kadiza, ali je taj pogodak poništen zbog ofsajda.

Fudbaleri Sevilje u narednom kolu Primere gostuju Eibaru, dok će Kadiz dočekati Atletiko Madrid.

Fudbaleri Real Sosijedada odigrali su večeras na svom terenu nerešeno 2:2 protiv Betisa, u utakmici 20. kola španskog prvenstva.

Sosijedad je poveo u 48. minutu golom Aleksandera Isaka, a prednost je udvostručio Mikel Ojarsabal u 57. minutu. Betis je do boda došao golovima u završnici utakmice, prvo je strelac bio Serhio Kanales u 86. minutu, a konačan rezultat postavio je Hoakin u drugom minutu nadoknade vremena.

Sosijedad je u poslednje tri utakmice bez pobede i šesti je na tabeli sa 31 bodom. Betis zauzima osmo mesto na tabeli sa 27 bodova.