Кен сломио Ницу, ПСЖ се вратио на врх табеле (ВИДЕО)

Да све дође на очекивано место побринуо се у 76. минуту талентовани нападач Светаца Мојзе Кен

Без неколико важних полуга, Нејмара, Анхела ди Марије, Марка Вератија, али и Рафиње, Дагбоа, Пембелеа и Берната, Килијан Ембапе и другови некако су успели да на Парку принчева положе на плећа госте са Азурне обале: Пари сен Жермен – Ница 2:1. Повратак на врх табеле Светаца, макар и на једну ноћ.

Домаћин је повео голом помало заборављеног немачког крила, Јулијана Дракслера, нашао се на правом месту, натрчао на одбитак и погодио тамо где треба – 1:0. Играо се 22. минут, његов трећи гол у Лиги 1.

Благу забринутост Свецима проузроковао је португалски везиста Нице на позајмици из Севиље Рони Лопез изједначујућим голом мало после повратка са одмора, у 50. минуту, али гол иде на душу комплетној одбрани домаћина – 1:1.

Да све дође на очекивано место побринуо се у 76. минуту талентовани нападач Светаца Мојзе Кен, који се поклонио, покварио необичну фризуру и затресао мрежу ударцем главом на центаршут много искуснијег колеге Маура Икардија. То је већ десети првенствени гол талентованог Италијана.

Велику прилику у 61. минуту, значи код 1:1, није искористио крилни нападач гостију Амин Гури, успео је да затресе, али пречку.