Siti nastavio pobednički niz, savladan Vest Hem (VIDEO)

0

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na domaćem terenu ekipu Vest Hema sa 2:1 u meču 26. kola Premijer lige

Siti je poveo preko Rubena Dijaša u 30. minutu, koji je gol postigao glavom na asistenciju Kevina De Brujnea.

Do kraja prvog poluvremena gosti su izjednačili preko Majkla Antonia u 43. minutu. Pobedu Sitiju doneo je Džon Stons u 68. minutu meča.

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona pobedili su na svom terenu ekipu Brajtona sa 1:0. Gol za pobedu domaće ekipe postigao je Kajl Bartli glavom u 11. minutu meča.

Brajton je prvu šansu za izjednačenje propustio u 19. minutu, kada je Paskal Gros pogodio prečku sa penala.

U 30. minutu sudija je prerano dao dozvolu Luisu Danku da izvede slobodan udarac, a Dank je iz tako izvedenog udarca postigao gol za Brajton. Nakon pregleda VAR-a gol je poništen, a slobodan udarac je ponovo izveden.

Drugi penal za goste viđen je u 74. minutu, Dani Velbek je ovog puta pogodio stativu, a neprecizan je bio i na odbijenu loptu. Srpski fudbaler Branislav Ivanović ušao je u igru u 79. minutu za domaću ekipu.

Fudbaleri Aston Vile pobedili su Lids u gostima sa 1:0. Strelac je bio Anvar El-Gazi u petom minutu.