КИКС РОСОНЕРА: Милан до бода у 97. минуту, Аталанта убедљива, реми у дербију Ђенове

0

На табели Серије А Милан је други са 53 бода

Фудбалери Милана и Удинезеа одиграли су вечерас нерешено 1:1, у мечу 25. кола италијанске Серије А.

Гол за вођство црно-белих из Удина постигао је Родриго Бекао у 68. минуту главом на центаршут из корнера и тај резултат је био на снази све до 97. минута.

Милан је у седмом минуту судијске надокнаде времена у другом полувремену голом Франка Кесија са пенала дошао до нерешеног резултата.

На табели Серије А Милан је други са 53 бода, док је Удинезе на 11. месту са 29 бодова.

Фудбалери Аталанте су на свом терену победили Кротоне са убедљивих 5:1.

Голове за Аталанту су постиглли Робин Госенс у 17, Хосе Палемино у 48, Луис Муријел у 50, Јосип Иличић у 58. и Алексеј Миранчук у 85. минуту. Стрелац за Кротоне био је Сими у 46. минуту.

Аталанта је четврта на табели са 49 бодова, док је Кротоне на последњем, 20. месту са 12 поена.

Фудбалери Роме славили су у гостима против Фјорентине са 2:1.

Повела је Рома преко Леонарда Спинацоле у 49. минуту, а исти играч је донео изједначење Фјорентини аутоголом у 60. минуту. Победу Роми донео је Амаду Дијавара голом у 90. минуту.

Рома је пета на табели са 47 бодова, док је Фјорентина на 14. месту са 25 бодова.

Ђенова и Сампдорија одиграле су нерешено 1:1 у градском дербију.

Давиде Запакоста је довео Ђенову у вођство у 52. минуту, а коначних 1:1 поставио је Лоренцо Тонели у 77. минуту меча.

Сампдорија је 10. на табели Серије А са 31 бодом, док је Ђенова 13. са четири бода мање.

Верона је са 3:0 победила на гостовању екипу Беневента, уз асистенцију Дарка Лазовића, док је Каљари као домаћин победио Болоњу са 1:0.