Remi Barnlija i Arsenala, Sautempton pobedio Šefild (VIDEO)

0

Fudbaleri Barnlija i Arsenala odigrali su nerešeno 1:1, u meču 27. kola Premijer lige

Arsenal je poveo golom Pjera-Emerika Obamejanga u šestom minutu meča, a bod domaćoj ekipi je doneo Kris Vud golom u 39. minutu.

Fudbaleri Sautemptona pobedili su na gostovanju Šefild junajted sa 2:0. Gosti su poveli golom iz penala, kojeg je postigao Džejms Vord-Praus u 32. minutu, a konačan rezultat je postavio Če Adams u 49. minutu.

Sautemptonu je ovo prva pobeda u Premijer ligi posle devet utakmica, a poslednju pobedu upisali su 4. januara protiv akutelnog šampiona Liverpula.