Гол Митровића у поразу Фулама од Астон Виле (ВИДЕО)

Фудбалери Астон Виле победили су после преокрета Фулам са 3:1 у утакмици 30. кола Премијер лиге.

Фулам је повео у 61. минуту голом српског фудбалера Александра Митровића, а Астон Вила је после тога преокренула головима у завршници, иако до 74. минута није имала шут у гол.

Трезеге је постигао два гола, у 78. и 81. минуту за вођство Астон Виле од 2:1, а коначан резултат поставио је Оли Воткинс у 87. минуту.

Клуб из Бирмингема прекинуо је низ без победе, а после 13. победе у лиги заузима девето место са 44 бода.

Фулам је после 15. пораза у зони испадања са 26 бодова и има три бода мање али и утакмицу више од Њукасла, који је први изнад црте.