Митровић: Нема времена за плакање, има још да се игра

Фудбалер Фулама Александар Митровић рекао је да је његова екипа тужна али и љута на себе због данашњег пораза од Астон Виле у Премијер лиги, али да нема времена за плакање јер има још утакмица да се игра до краја сезоне и остане у лиги.

- Ми смо врло тужни и разочарани и љути на себе. Имали смо добрих 60 минута, играли жестоко, постигли смо гол, а углавном ове сезоне, када смо водили 1:0, посебно на гостовањима, добро смо се бранили, али данас смо направили неке грешке и примили два гола за три или четири минута, то нисмо ми - рекао је Митровић, пренео је Би-Би-Си (ББЦ).

Фулам је у Бирмингему изгубио од Астон Виле са 1:3. Митровић је постигао водећи гол у 61. минуту, а домаћи су од 78. до 87. минута постигли три гола и победили.

Фулам је после 15. пораза у зони испадања са 26 бодова и има три бода мање али и утакмицу више од Њукасла, који је први изнад црте.

- Нема времена за плакање, има још седам утакмица да се игра. Морамо да се опоравимо и наставимо да радимо, да верујемо. Само смо на три бода од места на коме желимо да будемо, мислим да смо против сваке екипе показали да можемо да играмо добар фудбал, да можемо да победимо. Много тога можемо да очекујемо и будемо позитивни. Ово није сјајан резултат, али има да се игра за још много бодова.

Митровић је у претходне две недеље играо за репрезентацију Србије и постигао пет голова у квалификацијама за Светско првенство, а данас је после дужег времена био стартер и стрелац за Фулам.

- Када си стрелац увек желиш да се упишеш на листу. Покушао сам да останем позитиван, радио сам заиста напорно и веровао у себе и своје квалитете. То је био лош период, али увек сам гледао напред, све што је било, остало је иза мене.