Napoli ubedljiv, Imobile u nadoknadi sa penala za bod Lacija (VIDEO)

0

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras u gostima ekipu Sampdorije sa 4:1, u utakmici petog kola italijanske Serije A.

Napoli je upisao i petu pobedu od početka šampionata i prvi je na tabeli sa 15 bodova, odnosno ima dva više od Intera i Milana. Na drugoj strani, Sampdorija je na 13. poziciji sa pet osvojenih bodova.

Viktor Osimen je doneo prednost Napoliju u desetom minutu, da bi na 2:0 povisio Fabijan Ruis. Asistent kod oba pogotka bio je Lorenco Insinje.

Osimen je posle pet minuta igre u drugom poluvremenu postigao svoj drugi gol na meču, a ubedljivu pobedu Napolija potvrdio je Pjotr Zjelinski u 59. minutu.

Ekipa Napolija će u narednom kolu dočekari Kaljari, dok će Sampdorija u goste Juventusu.

Fudbaleri Torina i Lacija odigrali su nerešeno 1:1. Torino je poveo u 76. minutu golom Marka Pjace, a izjednačenje i bod Laciju doneo je Ćiro Imobile sa penala u 91. minutu.

Lacio je trenutno sedmi na tabeli sa osam bodova, dok je Torino deseti sa bodom manje.

Fudbalere Lacija u šestom kolu Serije A očekuje gradski derbi protiv Rome na domaćem terenu, dok će Torino gostovati Veneciji.