Vlahović strelac u pobedi Fiorentine, Simeone četvorostruki strelac, mirne mreže u Napulju, Murinjo isključen (VIDEO)

0

Atalanta je peta sa 15 bodova, dok je Udineze sa deset bodova na 13. poziciji. U narednom kolu, Atalanta će gostovati Sampdoriji, dok će Udineze dočekati Veronu

Fudbaleri Atalante i Udinezea odigrali su nerešeno 1:1, u devetom kolu italijanske Serije A.

Povela je Atalanta golom Ruslana Malinovskog u 56. minutu, da bi izjednačenje Udinezeu doneo Beto u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

Fudbaleri Fiorentine pobedili su na svom terenu Kaljari sa 3:0. Strelci za Fiorentinu bili su Kristijano Biragi u 21, Nikolas Gonzales u 42. i srpski reprezentativac Dušan Vlahović u 49. minutu.

U istom terminu, Verona je kao domaćin pobedila Lacio sa 4:1. Četvorostruki strelac za Veronu bio je Đovani Simeone u 30, 36, 62. i drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Fudbaleri Rome i Napolija odigrali su u Rimu nerešeno 0:0, u meču devetog kola italijanske Serije A.

Trener domaćeg tima Žoze Murinjo isključen je u 81. minutu, zbog neslaganja sa sudijskim odlukama.

Semafor devetog kola Serije A:
Atalanta – Udineze 1:1 (Malinovski 56 – Beto 90+3)
Fiorentina – Kaljari 3:0 (Biragi 21. jedanaesterac, Gonzales 42, Vlahović 49)
Verona – Lacio 4:1 (Simeone 30, 36, 62, 90+2 – Imobile 46)
Roma – Napoli 0:0
Inter – Juventus 1:1 (Džeko 17 - Dibala 89. jedanaesterac)
Salernitana – Empoli 2:4 (Ranijeri 48, Ismajli 55. autogol – Pinamonti 2, 45, Kutrone 11, Stranberg 13. autogol)
Sasuolo – Venecija 3:1 (Berardi 37, Anri 50. autogol, Fratesi 67 – Okereke 32)
Bolonja – Milan 2:4 (Ibrahimović 49. autogol, Barou 52 – Leao 16, Kalabrija 35, Benaser 84, Ibrahimović 90)
Torino – Đenova 3:2 (Sanabrija 14, Pobega 31, Brekalo 77 – Destro 70, Kaisedo 81)
Sampdorija – Specija 2:1 (Gjasi 15. autogol, Kandreva 36 – Verde 90+5)