Влаховић стрелац у победи Фиорентине, Симеоне четвороструки стрелац, мирне мреже у Напуљу, Мурињо искључен (ВИДЕО)

0

Аталанта је пета са 15 бодова, док је Удинезе са десет бодова на 13. позицији. У наредном колу, Аталанта ће гостовати Сампдорији, док ће Удинезе дочекати Верону

Фудбалери Аталанте и Удинезеа одиграли су нерешено 1:1, у деветом колу италијанске Серије А.

Повела је Аталанта голом Руслана Малиновског у 56. минуту, да би изједначење Удинезеу донео Бето у четвртом минуту судијске надокнаде времена.

Фудбалери Фиорентине победили су на свом терену Каљари са 3:0. Стрелци за Фиорентину били су Кристијано Бираги у 21, Николас Гонзалес у 42. и српски репрезентативац Душан Влаховић у 49. минуту.

У истом термину, Верона је као домаћин победила Лацио са 4:1. Четвороструки стрелац за Верону био је Ђовани Симеоне у 30, 36, 62. и другом минуту судијске надокнаде времена.

Фудбалери Роме и Наполија одиграли су у Риму нерешено 0:0, у мечу деветог кола италијанске Серије А.

Тренер домаћег тима Жозе Мурињо искључен је у 81. минуту, због неслагања са судијским одлукама.

Семафор деветог кола Серије А:
Аталанта – Удинезе 1:1 (Малиновски 56 – Бето 90+3)
Фиорентина – Каљари 3:0 (Бираги 21. једанаестерац, Гонзалес 42, Влаховић 49)
Верона – Лацио 4:1 (Симеоне 30, 36, 62, 90+2 – Имобиле 46)
Рома – Наполи 0:0
Интер – Јувентус 1:1 (Џеко 17 - Дибала 89. једанаестерац)
Салернитана – Емполи 2:4 (Ранијери 48, Исмајли 55. аутогол – Пинамонти 2, 45, Кутроне 11, Странберг 13. аутогол)
Сасуоло – Венеција 3:1 (Берарди 37, Анри 50. аутогол, Фратеси 67 – Окереке 32)
Болоња – Милан 2:4 (Ибрахимовић 49. аутогол, Бароу 52 – Леао 16, Калабрија 35, Бенасер 84, Ибрахимовић 90)
Торино – Ђенова 3:2 (Санабрија 14, Побега 31, Брекало 77 – Дестро 70, Каиседо 81)
Сампдорија – Специја 2:1 (Гјаси 15. аутогол, Кандрева 36 – Верде 90+5)