Ница до 81. минута губила са 2:0, на крају освојила три бода (ВИДЕО)

0

Ница је до 81. минута губила на својој Алијан Ривијери 0:2, а онда је за десет минузта преокренула на 3:2 и освојила сва три бода!

Лавови су остали са десеторицом у 87. минуту због тога што Тино Кадевере рукама срушио противника, направио једанаестерац из кога је домаћин изједначио на 2:2, а добио је и директан црвени картон.

У првом минуту надокнаде Еван Жесан ноншалантно је опалио са двадесетак метара и донео сва три бода.

Неочекивани пораз Ремса код куће од екипе Троа (1:2). Домаћин је боље кренуо, вођством већ у 6. минуту кад је Јунус Абделхамид био највиши у скоку и закуцао лопту под пречку.

До одласка на одмор гости су изједначили, такође ударцем главом, Исе Кабореа у 41. минуту, голман домаћих Предраг Рајковић био је немоћан.

Рајковић није могао ништа ни у 65. минуту кад су гости преокренули, после ударца Хавијера Чавалерина лопта је на путу према мрежи неког закачила и преварила нашег голмана.

У надокнади времена Ремс је остао са играчем мање, Ендрју Гравилон добио је други жути картон.

У победи Монака над Монпељеом (3:1), дефанзивац Кнежева Страхиња Павловић био је у игри од првог минута, везиста Монпељеа Михајло Ристић учествовао је од 46. минута.

Семафор 11. кола Лиге 1:
Ница – Лион 3:2 (Атал 81, Делор 89. једанаестерац, Жесан 90+1 – Екамби 35, Аоар 68)
Ленс – Мец 4:1 (Саид 14, 37, Ганаго 83, Франковски 90 – Де Превил 33)
Лоријен – Бордо 1:1 (Лапорт 76 – Елис 46)
Ремс – Троа 1:2 (Абделхамид 6 – Балде 41, Шавалерин 65)
Рен – Стразбур 1:0 (Агер 82)
Монако – Монпеље 3:1 (Воланд 12, Бен Једер 17, Мартинс 62 – Саваније 81. једанаестерац)
Марсељ – ПСЖ 0:0
Нант – Клермон 2:1 (Жирото 38, Блас 61 – Бајо 49)
Лил – Брест 1:1 (Давид 19 – Фавр 32)
Сент Етјен – Анже 2:2 (Казри 61, Наде 90+3 – Траоре 28, Фулђини 56)