Nica do 81. minuta gubila sa 2:0, na kraju osvojila tri boda (VIDEO)

0

Nica je do 81. minuta gubila na svojoj Alijan Rivijeri 0:2, a onda je za deset minuzta preokrenula na 3:2 i osvojila sva tri boda!

Lavovi su ostali sa desetoricom u 87. minutu zbog toga što Tino Kadevere rukama srušio protivnika, napravio jedanaesterac iz koga je domaćin izjednačio na 2:2, a dobio je i direktan crveni karton.

U prvom minutu nadoknade Evan Žesan nonšalantno je opalio sa dvadesetak metara i doneo sva tri boda.

Neočekivani poraz Remsa kod kuće od ekipe Troa (1:2). Domaćin je bolje krenuo, vođstvom već u 6. minutu kad je Junus Abdelhamid bio najviši u skoku i zakucao loptu pod prečku.

Do odlaska na odmor gosti su izjednačili, takođe udarcem glavom, Ise Kaborea u 41. minutu, golman domaćih Predrag Rajković bio je nemoćan.

Rajković nije mogao ništa ni u 65. minutu kad su gosti preokrenuli, posle udarca Havijera Čavalerina lopta je na putu prema mreži nekog zakačila i prevarila našeg golmana.

U nadoknadi vremena Rems je ostao sa igračem manje, Endrju Gravilon dobio je drugi žuti karton.

U pobedi Monaka nad Monpeljeom (3:1), defanzivac Kneževa Strahinja Pavlović bio je u igri od prvog minuta, vezista Monpeljea Mihajlo Ristić učestvovao je od 46. minuta.

Semafor 11. kola Lige 1:
Nica – Lion 3:2 (Atal 81, Delor 89. jedanaesterac, Žesan 90+1 – Ekambi 35, Aoar 68)
Lens – Mec 4:1 (Said 14, 37, Ganago 83, Frankovski 90 – De Previl 33)
Lorijen – Bordo 1:1 (Laport 76 – Elis 46)
Rems – Troa 1:2 (Abdelhamid 6 – Balde 41, Šavalerin 65)
Ren – Strazbur 1:0 (Ager 82)
Monako – Monpelje 3:1 (Voland 12, Ben Jeder 17, Martins 62 – Savanije 81. jedanaesterac)
Marselj – PSŽ 0:0
Nant – Klermon 2:1 (Žiroto 38, Blas 61 – Bajo 49)
Lil – Brest 1:1 (David 19 – Favr 32)
Sent Etjen – Anže 2:2 (Kazri 61, Nade 90+3 – Traore 28, Fulđini 56)