Ajntraht do sva tri boda u petom minutu nadoknade (VIDEO)

0

Fudbaleri Ajntrahta pobedili su kao domaćini Union Berlin sa 2:1, u 13. kolu nemačke Bundeslige

Poveo je Ajntraht golom Đibrila Soua u 22. minuta, da bi izjednačenje Union Berlinu doneo Maks Kruse golom iz penala u 62. minutu.

Pobedu Ajntrahtu doneo je Obite Ndika u petom minutu sudijske nadoknade vremena, nakon asistencije srpskog reprezentativca Filipa Kostića.

Fudbaleri Bajer Leverkuzena pobedili su na gostovanju ekipu Lajpciga sa 3:1. Florijan Virc doveo je goste u vođstvo, u 21. minutu, da bi do kraja poluvremena gol postigao i Musa Diabi, u 34. minutu.

Domaći tim je smanjio rezultat golom Andrea Silve u 62. minutu, a dva minuta kasnije treći gol za gostujući tim postigao je Džonatan Frimpong. Penal za ekipu Lajpciga u 88. minutu nije realizovao Dominik Soboslai.

Semafor 13. kola Bundeslige:
Ajntraht – Union Berlin 2:1 (Sov 22, Endika 90+5 – Kruse 62)
Lajpcig – Leverkuzen 1:3 (An. Silva 62 – Virc 21, Dijabi 34, Frimpong 64)
Keln – Menhengladbah 4:1 (LJubičić 55, Ut 77, Duda 78, Andersen 90+3 – Hofman 74)
Bohum – Frajburg 2:1 (Polter 54, Pantović 82 – Linhert 51)
Grojter Firt – Hofenhajm 3:6 (Leveling 22, Tilman 46, Hrgota 67 – Bebu 32, 63, 80, Ruter 40, 57, Majerhofer 66. autogol)
Herta – Augzburg 1:1 (Rihter 40 – Gregorič 90+7)
Volfzburg – Dortmund 1:3 (Veghorst 2 – Čan 35. penal, Malen 55, Haland 81)
Bajern – Arminija 1:0 (Sane 71)
Štutgart – Majnc 2:1 (Ito 21, Sosa 51 – Hak 39)