Осам голова у ремију Лација и Удинезеа, еврогол Милинковић-Савићa, гости до бода у 99. минуту (ВИДЕО)

Фудбалери Лација и Удинезеа одиграли су у Риму нерешено 4:4, у мечу 15. кола италијанске Серије А

Гостујући тим је повео голом португалског играча Бета у 17. минуту, а исти играч био је стрелац и у 32. минуту. Ћиро Имобиле је два минута касније смањио резултат, да би до краја полувремена Удинезе преко Науела Молине у 44. минуту поново дошао до два гола предности.

У наставку меча римски тим долази до преокрета, а у стрелце се прво уписао Педро у 51. минуту. Српски фудбалер Сергеј Милинковић-Савић је у 56. минуту са ивице шеснаестерца упутио ударац, који је од стативе завршио у голу гостију.

Минут касније због повлачења дреса други жути картон је добио играч домаће екипе Патрик, док је играч Удинезеа Молина у 69. минуту такође добио други жути картон.

Гол за вођство Лација постигао је Франческо Ачерби у 79. минуту, након изведеног слободног ударца Томе Башића. Бод Удинезеу је донео Толгај Арслан у деветом минуту надокнаде времена.

Играч гостију Валас је у 10. минуту надокнаде добио директан црвени картон, због неспортског понашања. Милинковић-Савић је одиграо цео меч за Лацио.

Фудбалери Торина и Емполија одиграли су у главном граду регије Пијемонт нерешено 2:2, у мечу 15. кола италијанске Серије А.

Домаћи тим је у вођство довео Томазо Побега у 10. минуту, а пет минута касније резултат је повећао хрватски играч Марко Пјаца.

У 32. минуту директан црвени картон добио је играч Торина Вилфред Синго, након што је као последњи играч одбране направио прекршај над Федериком Ди Франческом.

Два минута касније резултат је смањио Симоне Ромањоли, а бод Емполију донео је Андреа Ла Мантија у 72. минуту. За Торино су цео меч одиграли српски голман Вања Милинковић-Савић и везни играч Саша Лукић.

Семафор 15. кола Серије А:
Торино – Емполи 2:2 (Побега 10, Пјаца 15 - Ромањоли 34, Ла Мантиа 72)
Лацио – Удинезе 4:4 (Имобиле 34, Оедро 51, Милинковић-Савић 56, Аћерби 79 - Бето 17, 32, Молина 44, Арслан 90+9)