Арсенал дао гол док је Де Хеа лежао на трави, Роналдо задовољио правду (ВИДЕО)

Фудбалери Манчестер јунајтеда победили су на свом терену екипу Арсенала са 3:2, у мечу 14. кола Премијер лиге

Арсенал је до вођства дошао у 13. минуту. Лопта је после корнера дошла до Емила Смита-Роуа, а голмана Јунајтеда Давида де Хеу је случајно саплео саиграч Фред.

Де Хеа је остао на земљи, а Смит-Роу је неометано постигао гол. Судија је гол признао неколико минута касније после гледања ВАР-а.

Јунајтед је до изједначења дошао голом Бруна Фернандеша у 44. минуту, а португалском играчу ово је био 100. наступ за екипу.

У наставку меча Кристијано Роналдо је искористио асистенцију Маркуса Рашфорда, и у 52. минуту довео је Јунајтед у вођство.

Мартин Одегард је два минута касније после асистенције Габријела Мартинелија изједначио резултат.

У 68. минуту Фред је пао у казненом простору Арсенала, након што га је оборио Одегард, а судија је тек после неколико минута на асистенцију ВАР-а досудио пенал.

Роналдо је са "беле тачке" у 70. минуту донео сва три бода Јунајтеду, и прву победу у Премијер лиги после 30. октобра.

Домаћи тим са клупе је последњи пут водио привремени тренер Мајкл Керик, након што је Ралф Рангник данас добио радну дозволу.

Фудбалери Тотенхема победили су на свом терену екипу Брентфорда са 2:0. Тотенхем је повео у 12. минуту, када је аутогол главом постигао Серхи Канос.

Промене резултата није било све до 65. минута, а тада се у стрелце уписао Сон Хјон-Мин, на асистенцију Серхија Регилона.

Семафор 14. кола Премијер лиге:
Тотенхем – Брентфорд 2:0 (Канос 12. аутогол, Сон 65)
Манчестер јунајтед – Арсенал 3:2 (Фернандеш 44, Роналдо 52, 70. једанаестерац - Смит Рау 13, Одегард 54)