Rajo Valjekano bolji od Espanjola, Elče pobedio Kadiz

0

Rajo Valjekano je šesti na tabeli La Lige sa 27 bodova, dok je ekipa iz Barselone deveta sa 20 bodova

Fudbaleri Rajo Valjekana pobedili su na svom terenu ekipu Espanjola sa 1:0, u meču 16. kola španske La Lige.

Domaći tim je do sva tri boda došao autogolom Leandra Kabrere u 54. minutu.

Nikola Maraš meč je odgledao sa klipe domaće ekipe.

U sledećem kolu Rajo Valjekano gostuje Viljarealu, a Espanjol dočekuje Levante.

Fudbaleri Elčea pobedili su večeras na svom terenu ekipu Kadiza sa 3:1, u meču 16. kola španske Primere.

Elče je poveo golom Fidela sa penala u 13. minutu, a igrač gostiju Aleks Fernandes je u 25. minutu sa "bele tačke" pogodio stativu.

Domaći tim je povećao rezultat u 75. minutu golom Tetea Morentea, a Fernandes je u prvom minutu nadoknade postigao gol za Kadiz.

Konačan rezultat postavio je Hosan u trećem minutu nadoknade vremena.

Elče zauzima 16. mesto na tabeli Primere sa 15 bodova, dok je Kadiz 18. sa tri boda manje.

Fudbaleri Valensije pobedili su večeras na gostujućem terenu Seltu iz Viga sa 2:1, u utakmici 16. kola španske lige.

Selta je povela u 11. minutu kada je strelac bio Jago Aspas, a izjednačio je Ugo Duro u 19. Pobedu Valensiji doneo je Maksimilijano Gomes pogotkom u 53. minutu.

Valensija je prekinula niz od tri remija u prvenstvu.