Два гола у надокнади за победу Тотенхема против Лестера, тријумф Јунајтеда (ВИДЕО)

Добро друго полувреме за победу Црвених ђавола против Брентфорда

Фудбалери Тотенхема победили су вечерас у гостима екипу Лестера после преокрета са 3:2, у одложеној утакмици 17. кола Премијер лиге.

Пастон Дака је у 24. минуту донео вођство Лестеру, Тотенхем је изједначио преко Харија Кејна у 38. минуту, да би Џејмс Медисон у 76. минуту поново вратио предност на страну домаћег тима.

Када је деловало да ће тим резултатом бити и завршена утакмица на сцену је ступио Стивен Бергвејн који је головима у 95. и 97. минуту донео сва три бода Тотенхему.

Екипа Тотенхема је уписала 11. победу и тренутно је пета на табели Премијер лиге са 36 бодова, док је Лестер десети са 25 освојених бодова.

Фудбалери Лестера ће наредни меч у Премијер лиги играти против Брајтона на свом терену, док ће Тотенхем гостовати Челсију.

Фудбалери Манчестер јунајтеда победили су вечерас у гостима екипу Брентфорда са 3:1, у одложеној утакмици 17. кола Премијер лиге.

Јунајтед је уписао десету победу од почетка шампионата и седми је на табели са 35 бодова, док је Брентфорд на 14. позицији са 23 освојена бода.

Екипа са Олд Трафорда је била без шута у оквир гола на вечерашњој утакмици све до 55. минута када је Антони Еланга донео вођство гостујућем тиму, после асистенције Фреда.

Мејсон Гринвуд је у 62. минуту повисио на 2:0, а у стрелце се потом уписао и Маркус Рашфорд у 77. минуту. Асистент код оба поготка био је Бруно Фернандеш.

Коначан резултат поставио је Ајван Тони у 85. минуту.

Фудбалери Манчестер јунајтеда ће у наредном колу Премијер лиге дочекати Вест Хем, док ће Брентфорд дочекати Вулверхемптон.