Milan pobedom počeo odbranu titule, Atalanta rastužila Đuričića (VIDEO)

0

Povratnik u ekipu Sampdorije Filip Đuričić je zamenjen u 58. minutu

Fudbaleri Milana pobedom su počeli odbranu titule u Seriji A, pošto su danas na svom terenu slavili protiv Udinezea sa 4:2.

Brazilac Rodrigo Bekao je već u drugom minutu doneo vođstvo Udinezeu, ali je Milan vrlo brzo preokrenuo rezultat. Prvo je Teo Ernandes u 11. minutu bio siguran sa penala, a četiri minuta kasnije je Ante Rebić doneo preokret domaćoj ekipi.

U trećem minutu sudijske nadoknade, Adam Masina je izjednačio na 2:2 i tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi pobedu Milanu u drugom poluvremenu doneli Braim Dias u 46. minutu i Rebić svojim drugim pogotkom u 68. minutu.

Fudbaleri Udinezea će u narednom kolu dočekati Salernitanu, dok će Milan gostovati Atalanti, koja je danas u gostima slavila protiv Sampdorije sa 2:0.

Atalanta je povela golom Rafaela Toloija u 26. minutu, a pobedu tima iz Bergama potvrdio je Ademola Lukman u 94. minutu.

Fudbalere Sampdorije i u drugom kolu italijanskog šampionata čeka težak zadatak pošto će dočekati Juventus.