Реал славио у градском дербију против Атлетика, Ермосо искључен (ВИДЕО)

0

Победе Реал Сосиједада и Бетиса у шпанској Примери, реми Виљареала и Севиље

Фудбалери Реал Мадрида победили су вечерас у гостима Атлетико Мадрид 2:1 у мечу шестог кола шпанске Примере.

Стрелци за Реал били су Родриго у 18. и Федерико Валверде у 36. минуту.

Гол за Атлетико постигао је Марио Ермосо у 83. минуту.

Атлетико је меч завршио са десет играча на терену, пошто је стрелац јединог гола за домаћина, Ермосо у првом минуту судијске надокнаде времена добио други жути картон.

Реал је забележио свих шест победа у првенству и са максималним учинком заузима прво место на табели.

У наредном колу Реал ће дочекати Осасуну, док ће Атлетико гостовати Севиљи.

Фудбалери Реал Сосиједада победили су вечерас као домаћини Еспањол са 2:1, у мечу шестог кола шпанске Примере.Стрелци за Сосиједад били су Александер Сорлот у 17. и Барис Мендес у 29. минуту, док је погодак за Еспањол постигао Експозито у 19. минуту.

У наредном колу, Сосиједад ће гостовати Ђирони, док ће Еспањол дочекати Валенсију.

У истом термину, Бетис је на свом терену победио Ђирону са 2:1.

Повела је Ђирона голом Арнау Мартинеса у деветом минуту, да би преокрет Бетису донео Борха Иглесијас головима у 15. из пенала и 71. минуту.

У следећем колу, Бетис ће гостовати Селти.

Фудбалери Виљареала и Севиље одиграли су данас у Валенсији нерешено 1:1, у мечу шестог кола шпанске Примере.Повела је Севиља голом Оливера Тореса у осмом минуту, да би изједначење домаћину донео Алекс Баена поготком у 51. минуту.

У наредном колу, Виљареал ће гостовати Кадизу, а Севиља ће дочекати Атлетико Мадрид.

Фудбалери Хетафеа победили су данас на гостовању екипу Осасуне са 2:0, у мечу шестог кола шпанске Примере.Хетафе је у вођство довео Хуан Иглесијас у 30. минуту, а домаћи тим 13. минута касније остаје са играчем мање после црвеног картона Есекјела Авиле.

Коначан резултат поставио је Педро Гастон Алварес Соса у 76. минуту.

До краја меча искључен је и играч Хетафеа Луис Миља у првом минуту надокнаде.

Српски фудбалер Стефан Митровић одиграо је цео меч за госте, док је Немања Максимовић играо до 63. минута. За Осасуну је до 68. минута играо Дарко Брашанац.

Тим из Памплоне у следећем колу гостује Реал Мадриду, док Хетафе дочекује Ваљадолид.