Лацио и Милан до победе са "креча", Роми дерби против Интера

Летећи магарци лако изашли на крај са фењерашом Пескаром, Сасуоло промашио пенал, па са једанаестерца остао кратких рукава, Сампдорија до бода у 90. минуту

Ђенова, за коју је цео меч одиграо Дарко Лазовић, до бода је дошла у 94. минуту преко Ничама. А, питање је би ли домаћи дошли до пола плена да Василис Торосидис у 75. минуту није искључен, па је Болоња до краја имала играча мање.

Сампдорији је бод донео Кваљарела у 90. минуту. Стрелац за Палермо био је Несторовски у 31. са беле тачке. У табору Ђеновљана од првог минута играо је наш Филип Ђуричић, а замењен је у 53.

Лацио је до победе дошао са пенала у 72. минуту, сигуран је био Ћиро Имобиле. За Римљане је од 60. минута играо Душан Баста, Сергеј Милинковић-Савић је у игру ушао минут раније.

Милан је поново погледала срећа. Берарди је у 12. минуту промашио пенал за Сасуоло, а само десет минута стигла је казна, са креча је за Миланезе погодио Карлос Бака за коначних 1:0.

Рома је у гостима савладала Интер 3:1 и и даље је једини пратви ривал Јувентусу за титулу. Два гола за Вучицу дао је Наинголан, други сјајан после контре је са двадесетак метара "пробио" Хандановића на голу.