Тројка Торина, погодио Адем Љајић, Милинковић-Савић у 89. за победу Лација!

3

У првом недељном мечу Серије А Торино је славио против Сасуола и освојио четврти бод у два кола

Торино је лако дошао до победе против Сасуола, прве ове сезоне. Екипа Синише Михајловића је повела у смирај првог полувремена кад је погодио Белоти.

Све дилеме решио је Адем Љајић, поготком у 84. минуту, а четири минута касније судбину гостију запечатио је Оби. Вања Милинковић-Савић је победу свог тима гледао са клупе.

Фудбалери Милана, Наполија, Сампдорије, Лација и Спала остварили су победе у другом колу италијанске Серије А.

Милан је на свом терену са 2:1 победио Каљари, а стрелци за победнички тим били су Патрик Куртоне у 10. минуту и Сусо у 70, док је једини гол за госте постигао Жоао Педро у 56.

Наполи је погоцима Пјотра Зјелинског у 56, Дриса Мертенса у 61. и Марка Рога у 87. минуту савладао Аталанту после преокрета. Гол за Аталанту постигао је Брајан Кристанте у 16. минуту.

Сампдорија је такође са 2:1 победила Фјорентину, док је истим резултатом Лацио на гостовању био бољи од Кјева.

Стрелац победоносног гола за Лацио на гостовању био је српски интернационалац Сергеј Милинковић-Савић у 89. минуту.

Претходно је Римљане до предности довео Ћиро Имобиле у 16. минуту, да би изједначење Кјеву донео Мануел Пучјарели.

Новајлија у Серији, Спал, у самом финишу утакмице дошао је до победе од 3:2 протв Удинезеа, док су Кротоне и Верона играли нерешено без голова.

Семафор другог кола Серије А:
Торино – Сасуоло 3:0 (Белоти 44, Љајић 84, Оби 88)
Милан – Каљари 2:1 (Кутроне 10, Сусо 70 – Жоао Педро 56)
Кјево – Лацио 1:2 (Пућијарели 34 – Имобиле 11, Милинковић-Савић 89)
Кротоне – Верона 0:0
Фиорентина – Сампдорија 1:2 (Бадељ 50 – Капрари 32, Кваљарела 35. једанаестерац)
Наполи – Аталанта 3:1 (Зјелински 56, Мертенс 61, Рог 87 – Кристанте 15)
СПАЛ – Удинезе 3:2 (Боријело 25, Лазари 54, Рицо 90+4 – Нујтинчк 72, Торо 87. једанаестерац)
Ђенова – Јувентус 2:4 (Пјанић 1. аутогол, Галабинов 7. једанаестерац – Дибала 14, 45+4. једанаестерац, 90+2, Квардадо 62)
Беневенто – Болоња 0:1 (Донсах 55)
Рома – Интер 1:3 (Џеко 15 – Икарди 67, 77, Већино 87)

Kоментари (3)

Kole

bravo Ademe ali ostavi nešto i za sledeću subotu i utorak

SMS

I to kakav gol Sergeja, ali Muslin to ne vidi. Da BOG da ne prosli na SP!

Ti si stvarno...

Kad imaš tako loše složene kockice u glavi tebi baš nije lako. A SMS nikad tako ne bi razmišljao, prvenstveno zato što je zdrav. A i srbin je. A i otkud znaš da ga neće zvati na prvenstvo?