Сампдорија повела 3:0 против Јувентуса, па примила два гола у надокнади, Беневенто нема среће

0

Ђенова је прекинула низ од четири утакмице без победе, односно три везана пораза, реми Торина са играчем више, искључен Радовановић, Белоти промашио пенал

Сампдорија је зауставила шампиона Јувентус и дала још мало форе Наполију да побегне на челу табеле.

Екипа из Ђенове у другом полувремену је за 27 минута повела 3:0. чинило се да ће Стара дама бити разбијена, али су Торинези у надокнади дали два гола преко Дибале и Игуаина и смањили на 2:3.

Торино је против Кјева имао 1:1 на полувремену, онда је најбољи играч Бикова Белоти у 73. минуту промашио пенал, пред крај су домаћи имали и играча више после искључења Ивана Радовановића у 88. минуту, али је одбрана Кјева на челу са Ненадом Томовићем издржала до краја.

Новајлија у елити Беневенто нема среће. Био је на прагу првог бода, али је у 67. минуту остао без искљученог Летиције при резултату 1:1, а онда је Сасуоло у 92. минуту имао пенал.

Гости су промашили, Берарди је био непрецизан, домаћи навијачи већ су кренули да се радују, али је Пелусо голом у 94. минуту ипак донео цео плен Сасуолу.

Фудбалери Ђенове победили су на гостујућем терену Кротоне са 1:0, у утакмици 13. кола италијанског првенства и прекинули низ од три пораза. Једини гол постигао је Лука Ригони у 11. минуту. Дарко Лазовић меч је одгледао са клупе гостију.

Семафор 13. кола Серије А:

Рома – Лацио 2:1 (Пероти 49. једанаестерац, Наинголан 53 - Имобиле 72. једанаестерац)

Наполи – Милан 2:1 (Инсиње 33, Зелински 73 - Ромањоли 90+1)

Кротоне – Ђенова 0:1 (Ригони 11)

Торино – Кјево 1:1 (Басели 34 - Хетемај 14)

Сампдорија – Јувентус 3:2 (Запата 52, Тореира 71, Ферари 79 - Игуаин 90+1. једанаестерац, Дибала 90+4)

Беневенто – Сасуоло 1:2 (Арментерос 65 - Матри 57, Пелусо 90+4)

СПАЛ – Фјорентина 1:1 (Палоски 42 - Кијеза 80)

Удинезе – Каљари 0:1 (Жоао Педро 55)

20.45: Интер – Аталанта

20.45: Верона – Болоња