Kralj i dalje posrće: Rukavina do pobede protiv Reala u Madridu!

0

Fudbaleri Real Madrida izgubili su na svom stadionu od Viljareala sa 1:0, u 19. kolu Primere

Strelac gola za veliku pobedu Viljareala na „Santjago Bernabeu” bio je Pablo Fornals u 88. minutu.

Real nije pobedio tri utakmice zaredom i četvrti je na tabeli sa 32 boda. Viljareal je peti sa bodom manje, ali i utakmicom više od Real Madrida. Srpski fudbaler Antonio Rukavina igrao je za pobednički tim od 83. minuta.

Kenijac Majkl Olunga na poluvremenu zamenio strelca prvog gola Stuanija, pa za 22 minuta postigao tri gola.

Fudbaleri Đirone pobedili su na svom terenu ekipu Las Palmasa sa ubedljivih 6:0 u utakmici 19. kola španske Primere.

Goleadu domaće ekipe započeo je Kristijan Stuani u 25. minutu pogotkom iz penala, da bi potom Đirona u drugom poluvremenu postigla još pet golova.

Trostruki strelac bio je Majkl Olunga u 57, 70. i 79. minutu, a golove su postigli i Borha Garsija u 64. i Portu u 74. minutu.

Fudbaleri Đirone u narednom kolu gostuju Atletiko Madridu, a Las Palmas dočekuje Valensiju.

Semafor 19. kola La Lige:

Đirona Las Palmas 6:0 (Stuani 25. jedanaesterac, Olunga 57, 70, 79, Garsija 64, Portu 74)

Real Madrid – Viljareal 0:1 (Fornals 88)

Eibar – Atletiko 0:1 (Gameiro 27)

Deportivo Valensija 1:2 (Andone 88 - Guedeš 37, Rodrigo 64)

12,00: Levante – Selta

16,15: Alaves – Sevilja

18,30: Espanjol – Atletik Bilbao

20,45: Real Sosijedad – Barselona

21,00: Betis Leganes