Kačar bolji od Kostića u srpskom okršaju, remi Ajntrahta

0

Fudbaleri Verdera i Hofenhajma odigrali su nerešeno 1:1 u utakmici 18. kola nemačke Bundeslige, dok su pobede upisali Augsburg, Hanover i Štutgart

Hofenhajm je propustio šansu da se pobedom protiv Verdera popne na tabeli, tako da je sada sedmi sa 27 bodova.

Hofenhajm je poveo u golom Benjamina Hobnera u 39. minutu, a izjednačenje i bod domaćoj ekipi doneo je Teodor Gebre Selasije u 63. minutu. Za domaće je čitav meč odigrao Miloš Veljković.

Fudbaleri Augsburga pobedili su Hamburg sa 1:0 pogotkom Ku Ja-Čeola u 45. minutu. Za domaće je Gojko Kačar igrao, ali tek od 93. minuta, dok je Filip Kostić čitav meč proveo na terenu.

Istim rezultatom slavio je i Štutgart protiv Herte. Strelac jedinog gola bio je Niklas Štark koji je u 78. minutu pogodio sopstvenu mrežu.

Fudbaleri Ajntrahta i Frajburga odigrali su nerešeno 1:1, dok je najviše golova palo na meču Hanovera i Majnca – 3:2.

Za Ajntraht je među starterima bio Mijat Gaćinović, koji se na terenu zadržao 85 minuta, dok je Luka Jović meč presedeo na klupi.