Roma vezala tri pobede, Under ponovo heroj, Đenova bolja od Intera

0

Roma je vezala treću pobedu i treća je na tabeli italijanskog prvenstva sa 50 bodova

Fudbaleri Rome pobedili su Udineze sa 2:0 u prvom meču 25. kola Serije A. Strelac prvog gola u Udinama bio je Džengiz Under u 70. minutu. Turskom napadaču je to četvrti gol u poslednje tri utakmice.

Pogodak je još postigao Dijego Peroti u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Srpski fudbaler Aleksandar Kolarov bio je na klupi Rome i nije ulazio u igru.

Kjevo je sa 2:1 pobedio Kaljari, a naš Ivan Radovanović odigrao je ceo meč za domaći tim. Đenova je sa 2:0 bila bolja od Intera. Naš Darko Lazović ušao je u igru u 80. minutu.