Bajern do pobede s penala u 91. minutu, poraz Kostićevog Hamburgera

0

Jarčevi iz Kelna remizirali sa Hanoverom kod kuće, Miloš Jojić igrao do 70. minuta, Veljković skrivio penal i "požuteo"

Fudbaleri Bajern Minhena ostvarili su 19. pobedu u Bundesligi pošto su sa 2:1 savladali Volfsburg u gostima. Pobedu timu iz Minhena doneo je Robert Levandovski iz penala u sudijskoj nadoknadi vremena.

Možda bi Bavarci i ranije preokrenuli da Arjen Roben u 55. minutu nije promašio penal.

Bajern je posle 23 kola ubedljivo je prvi u nemačkom prvenstvu sa 59 bodova, 21 više od drugoplasiranog Bajer Leverkuzena, koji je sa 2:1 pobedio Hamburg u gostima. Filip Kostić odigrao je ceo meč.

Hamburg je pretposlednji na tabeli sa 17 bodova, tri više od Kelna koji je na svom stadionu igrao nerešeno 1:1 sa Hanoverom. Miloš Jojić igrao je za Jarčeve do 70. minuta.

Frajburg je na svom terenu sa 1:0 pobedio Verder Bremen golom Petersena iz jedanaesterca. Miloš Veljković skrivio je penal u 88. minutu i "požuteo", ali Haberer ga nije iskoristio i pobedu učinio ubedljivijom.

Šalke  je sa 2:1 pobedio Hofenhajm, a naš Matija Nastasić odigrao je ceo meč za domaći tim.