Митрогол у серији, Ливерпул максималан, петарда Ситија, Јунајтеду само бод (ВИДЕО)

0

Вотфорд је водио од другог минута поготком Андреа Греја, а бод домаћину у 78. донео је српски нападач

Фудбалери Фулама и Вотфорда играли су данас нерешено 1:1, у шестом колу Премијер лиге.

Вотфорд је водио од другог минута поготком Андреа Греја, а бод домаћину у 78. донео је српски фудбалер Александар Митровић. Митровићу је то пети гол ове сезоне у Премијер лиги.

Фудбалери Ливерпула победили су Саутемптон код куће са 3:0, у шестом колу Премијер лиге. Предност Ливерпулу донео је Весли Хет аутоголом, а стрелци су потом били Џоел Матип и Мохамед Салах.

Ливерпул има свих шест победа и са 18 бодова је први на табели енглеског првенства. Два бода мање од Ливерпула има Манчестер сити, који је такође био убедљив, победиом са 5:0 против Кардифа у гостима.

Манчестер јунајтед и Вулверхемптон играли су нерешено 1:1. Прву победу ове сезоне у Премијер лиги остварио је Барнли, који је убедљиво са 4:0 тријумфовао над Борнмутом.

Тотенхем је победио у гостима екипу Брајтона са 2:1. Певци су прекинули низ од два узастопна пораза и уписали четврту победу од почетка сезоне.

Хари Кејн је у 42. минуту донео предност Тотенхему голом из пенала, а на 2:0 је повисио Ерик Ламела у 76. минуту. Брајтон је до краја меча успео само да ублажи пораз, а стрелац тог гола био је Антони Нокар у 93. минуту.

Кристал Палас и Њукасл су играли нерешено без голова, док је Лестер после преокрета са 3:1 победио последњепласирани Хадерсфилд.