Đuričić i Milenković pocrveneli, nerešeno u odličnom duelu Sasuola i Fiorentine (VIDEO)

0

Sasuolo je osmi na tabeli sa 21 bodom, dok je Fiorentina na 11. mestu sa dva boda manje

Fudbaleri Sasuola i Fiorentine odigrali su danas nerešeno 3:3, u utakmici 15. kola italijanske Serije A.

U prvih 45 minuta današnjeg meča nije bilo golova, ali je zato u nastavku viđeno čak šest.

Sasuolo je poveo sa 2:0 golovima Alfreda Dankana i Kume Babakara, u 62. i 67. minutu.

Međutim, samo tri minuta nakon drugog pogotka domaće ekipe, Fiorentina je smanjila na 2:1, a strelac je bio Đovani Simeone.

Do novog gola se čekalo deset minuta, kada je Stefano Sensi ponovo doneo dva gola prednosti Sasuolu. Kada se činilo da je meč rešen, usledila su nova uzbuđenja na terenu.

Prvo je Filip Đuričić, koji je u igru ušao u 74. minutu, zaradio drugi žuti karton u 87, da bi dva minuta kasnije Marko Benasi doneo nadu Fiorentini smanjivši na 2:3.

U drugom minutu sudijske nadoknade i Fiorentina je ostala sa igračem manje na terenu, pošto je drugi žuti karton dobio i Nikola Milenković.

Tačku na uzbudljiv meč stavio je Kevin Miralas pogotkom u 98. minutu za konačnih 3:3.

Fudbaleri Atalante pobedili su u gostima ekipu Udinezea sa 3:1. Sva tri gola za pobednički tim postigao je Duvan Zapata, u drugom, 62. i 80. minutu, dok je strelac jedinog pogotka za Udineze bio Kevin Lasanja u 12. minutu.

Fudbaleri Empolija su na svom terenu bili bolji od Bolonje sa 2:1. Fudbaleri Parme i Kjeva odigrali su nerešeno 1:1. Parma je skočila na deseto mesto na tabeli sa 21 bodom, dok je Kjevo i dalje „zakucan” za dno tabele sa samo tri osvojena boda.

Semafor 15. kola Serije A:

Juventus – Inter 1:0 (Mandžukić 66)

Napoli – Frozinone 4:0 (Zjelinski 7, Unas 40, Milik 68, 84)

Kaljari – Roma 2:2 (Jonica 85, Sau 90+5 – Kristante 14, Kolarov 41)

Lacio – Sampdorija 2:2 (Ačerbi 79, Imobile penal 90+6 – Kvaljarela 21, Saponara 90+10)

Sasuolo – Fiorentina 3:3 (Dankan 62, Babakar 67, Sensi 80 – Simeone 70, Bonasi 87, Miralas 90+8)

Empoli – Bolonja 2:1 (Kaputo 10, La Gumina 80 - Poli 41)

Parma – Kjevo 1:1 (Alves 53 - Stepinski 46)

Udineze – Atalanta 1:3 (Lasanja 12 - Zapata 2, 62, 80)

Đenova – SPAL 1:1 (Pjatek 38. jedanaesterac - Petanja 15)

Milan – Torino 0:0