Borusija prati Borusiju u stopu (VIDEO)

0

Bez pobednika u meču Majnca i Hanovera

Borusija je i dalje prvi pratilac Borusije. Ekipa iz Menhengladbaha u poslednjih dvadesetak minuta slomila je otpor Švaba, sa tri gola došla je do tri boda vredna drugog mesta.

Seriju je otvorio Rafael u 69. minutu, a zatvorio je Pavar autogolom u 84. Štutgart je meč završio sa igračem manje zbog isključenja Tomija u 83. minutu.

Fudbaleri Majnca i Hanovera odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 14. kola nemačke Bundeslige.

Hanover je poveo u 12. minutu golom Hendrika Vejdanta, a izjednačenje i bod Majncu doneo je Danijel Brosinski u 89. minutu.

Fudbaleri Majnca u narednom kolu gostuju Lajpcigu, dok Hanover dočekuje Bajern Minhen.

Semafor 14. kola Bundeslige:

Verder – Fortuna 3:1 (Mohvald 26, Harnik 71, Sardžent 78 - Lukebakio 43. penal)

Šalke – Borusija Dortmund 1:2 (Kaliđuri 61 - Dilejni 7, Sančo 74)

Bajern – Nirnberg 3:0 (Levandovski 9, 27, Riberi 56)

Bajer Leverkuzen – Augzburg 1:0 (Alario 75)

Frajburg – Lajpcig 3:0 (Petersen 12, Valdšmit 45+1. jedanaesterac, Franc 52)

Volfzburg – Hofenhajm 2:2 (Bičakčić 28. autogol, Gincek 31 - Belfodil 4, Kramarić 71)

Herta – Ajntraht 1:0 (Grujić 41)

Majnc – Hanover 1:1 (Brosinski 89. jedanaesterac - Vejdant 12)

Borusija Mengengladbah – Štutgart 3:0 (Rafael 69, Nojhaus 77, Pavar 84. autogol)