Rajo pobedio Seltu posle preokreta (VIDEO)

0

Rajo Valjekano se posle večerašnje pobede, treće uzastopne, nalazi na 19. mestu sa 16 bodova, dok je Selta 14. sa 21

Fudbaleri Rajo Valjekana pobedili su posle preokreta na svom terenu Seltu sa 4:2 u prvoj utakmici 19. kola španske Primere.

Domaćin je poveo golom Raula de Tomasa u četvrtom minutu, ali je Selta preko Nestora Arauha u 13. i Makimilijana Gomesa u 19. minutu iz jedanaesterca uspela da dođe do preokreta.

Rajo Valjekano je drugim golom de Tomasa u 37. minutu stigao do izjednačenja, da bi isti igrač u 77. ponovo doveo svoj tim do prednosti.

Konačaran rezultat postvio je Bebe u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Semafor 19. kola La Lige:
Rajo Valjekano – Selta 4:2 (de Tomas 4, 37, 77, Bebe 90+1 - Arauho 13, Gomes 19. jedanaesterac)
13,00: Leganes – Ueska
16,15: Valensija – Valjadolid
18,30: Đirona – Alaves
20,45: Viljareal – Hetafe
12,00: Atletiko – Levante
16,15: Bilbao – Sevilja
18,30: Barselona – Eibar
20,45: Betis – Real